Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжя накриє антициклон: яка буде погода

Запоріжжя накриє антициклон: яка буде погода

Запоріжжя накриє антициклон: яка буде погода

Погода

Західний антициклон на ім’я Thomas  визначатиме суху сонячну погоду на значній частині Європейського континенту, включно з Україною. У Запоріжжі 9 травня опадів не очікується, буде малохмарно, світитиме сонечко.

Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко.

Лише південна частина, Закарпаття та прикарпатські області уникнуть заморозків.

Вночі 10 травня заморозки ще протримаються на сході, півночі та в центрі України, а вже протягом дня 10 травня вони припиняться.

Сьогодні вдень максимальна температура повітря становитиме +11 +17 градусів, на північному сході подекуди +9 +11 градусів, у південній частині та в західних областях +15 +20 градусів, на Закарпатті до +22 градусів.

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.