Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Зросли відрахування військового збору: скільки заплатили запоріжці

Зросли відрахування військового збору: скільки заплатили запоріжці

Зросли відрахування військового збору: скільки заплатили запоріжці

ЗСУ

Запоріжці перерахували на підтримку Збройних Сил України
228 млн грн. Цьогоріч у Запорізькій області зросли відрахування військового збору.

Про це повідомляє Запорізька обласна податкова служба.

З початку року запорізькі платники перерахували 228 млн гривень військового збору, що на 10 млн гривень більше, ніж у аналогічний період 2023 року.

У квітні відрахування склали 61 млн грн.

Нагадаємо, російські війська підтвердили наступ у західній частині Запорізької області на тлі триваючих позиційних боїв. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися на південь від Роботиного.

Українські та російські джерела заявляли, що в Роботиному тривали позиційні зіткнення. Російський мілблогер стверджував, що частина Роботино є спірною «сірою зоною».

Нагадаємо, що тиждень після Великодня в народі має назву Світла седмиця. Кожен день має свої вірування та прикмети. Inform.zp.ua розповідає, що запоріжцям не можна роботи протягом цих 7 днів.

На поминальні дні у Запоріжжі з 6-го по 14 травня збільшать кількість рейсів за маршрутами на кладовища.

Цьогоріч 5 травня православні запоріжці відзначали свято Великодня. Українці вже втретє відзначають християнське свято в умовах повномасштабної війни. Містян і гостей обласного центру просять, за можливості, не йти до церкви та уникати великого скупчення людей.