Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Суд залишив Владислава Куценка відстороненим від роботи в Запорізькій облраді (ВІДЕО)

Суд залишив Владислава Куценка відстороненим від роботи в Запорізькій облраді (ВІДЕО)

Суд залишив Владислава Куценка відстороненим від роботи в Запорізькій облраді (ВІДЕО)

Владислав Куценко. Фото: Facebook Владислав Куценко

Сьогодні, 7 травня, пройшло засідання по справі заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Куценка. Суд залишив посадовця відстороненим від роботи.

Про це стало відомо із засідання Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду по справі № 991/3444/24.

Заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Куценка підозрюють у наданні неправомірної вигоди директору “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. Суд залишив посадовця відстороненим від роботи.

“Апеляційну скаргу захисника підозрюваного Куценка Владислава Ігоровича на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 25 квітня 2024 року про відсторонення від посади підозрюваного Куценка Владислава Ігоровича залишити без задоволення. Ухвалу слідчого суддя ВАКС від 25 квітня 2024 року залишити без змін”, – оголосила рішення суддя.

Що відомо про справу Владислава Куценка

Заступник голови Запорізької обласної ради, його помічник та місцевий депутат намагалися підкупити директора обласного медичного закладу. СБУ та НАБУ викрили чиновників на хабарі.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук відреагувала на ситуацію з хабарем чиновників. За її словами, слідство продовжується та вона не знає про результати.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжні заходи для посадовців Запорізької обласної ради, яких затримали на спробі дати хабар.

Заступник голови Запорізької обласної ради вийшов з-під варти. За нього внесли 3,028 млн грн застави.

Заступник голови Запорізької облради Владислав Куценко, котрий опинився під слідством НАБУ, відкидає звинувачення на свою адресу щодо причетності до будь-яких корупційних дій і заявляє про готовність всіляко співпрацювати зі слідством.