Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Запоріжжя заощадило газ та готується до нового опалювального сезону

Запоріжжя заощадило газ та готується до нового опалювального сезону

Запоріжжя заощадило газ та готується до нового опалювального сезону

Ілюстративне фото

Цього року в Запоріжжі вдалося зекономити 17% газу. Теплові мережі вже готують до нового опалювального сезону.

Про це повідомили на загальноміській нараді Запорізької міської ради.

Генеральний директор концерну “Міські теплові мережі” Сергій Астапенков розповів, що наразі підприємство працює у збиток. Проте це не завадило громаді Запоріжжя зекономити 17% газу та це ніяк не вплине на новий опалювальний сезон, підготовку до якого вже розпочали. Розпочали плановий ремонт, заміну ділянок тепломереж, ремонт обладнання котелень.

Натомість секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко зазначила, що необхідно переглянути постанову Кабміну щодо коштів на теплові мережі. Адже зараз всі гроші покривають спожитий природний газ та недостатньо залишається ресурсів у самого концерну для підготовки нового опалювального сезону.

“Розумію необхідність перегляду Постанови Кабінету міністрів №812. Вважаю, що ми можемо вирішити це питання за підтримки Асоціації міст України. Тому доручаю концерну “МТМ” вже сьогодні підготувати з цього приводу проєкт листа за моїм підписом. Завтра маємо направити його до Асоціації міст України”, – каже Регіна Харченко.


Нагадаємо, що тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії. Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години: вранці з 07:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.

Нагадаємо, що близько 3,5 тисячі абонентів Запорізької області не мають можливості підключитися до електричної мережі через постійні обстріли ворога.

У Запоріжжі побудують сонячну електростанцію на території дитячої лікарні №5. Це може зменшити видатки на електроенергію та забезпечить безперебійну роботу медзакладу.