Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі не будуть вимикати світло на Великдень

У Запоріжжі не будуть вимикати світло на Великдень

У Запоріжжі не будуть вимикати світло на Великдень

Ілюстративне фото

У Запоріжжі сьогодні, 5 травня, на Великдень, не будуть відключати електроенергію через планові ремонтні роботи.

Про це повідомляють у пресслужбі ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

У графіку відключень сьогоднішної дати, 5 травня, взагалі немає. Тому у Запоріжжі не буде планових відключень електроенергії.

Також дізнатися причину відсутності енергопостачання, у тому числі щодо аварійних відключень можна у кол-центрі ПАТ «Запоріжжяобленерго» за телефоном 0-800-304-502.

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії. Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години: вранці з 07:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.

Нагадаємо, що близько 3,5 тисячі абонентів Запорізької області не мають можливості підключитися до електричної мережі через постійні обстріли ворога.

У Запоріжжі побудують сонячну електростанцію на території дитячої лікарні №5. Це може зменшити видатки на електроенергію та забезпечить безперебійну роботу медзакладу.