Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 799-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

799-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

799-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 799-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Перші винищувачі F-16 можуть з’явитись на території України вже після Пасхи. Втім, дата поставок вже декілька разів змінювалась.

“Наше завдання – працювати з тим, що нам нададуть, ми не несемо відповідальності за постачання безпосередньо, це питання до вищого військово-політичного керівництва. Коли перші винищувачі прибудуть в Україну, ми обов’язково про це говоритимемо”, – каже речник Повітряних Сил ЗСУ Ілля Євлаш.

Росіяни запускають дрони-камікадзе над ядерними реакторами окупованої Запорізької атомної електростанції.

Окупанти використовують територію ЗАЕС для запусків безпілотників, проте Сили оборони України не можуть завдавати вогню у відповідь у півторакілометровій зоні довкола станції.

На Запорізькому напрямку окупантів, які зайшли до Роботиного, вибивають українські безпілотники. Російські військові не досягли своєї мети.

“І знову феєрична робота аерогрупи Роніни 65 бригади на запорізькому напрямку. Свіженька зачистка Роботино та вибивання звідти решток російських зайд. Жоден окупант не виконав тут своєї місії. Працюємо далі”, – йдеться в повідомлені 65 бригади ЗСУ.