Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжя 1 травня не буде світла: названо адреси

У Запоріжжя 1 травня не буде світла: названо адреси

У Запоріжжя 1 травня не буде світла: названо адреси

Ілюстративне фото

У Запоріжжі сьогодні, 1 травня, за деякими адресами будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з терміновими ремонтними роботами.

Про це повідомляють у пресслужбі ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Без електропостачання залишаться користувачі за наступними адресами:

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.

Через масовані обстріли об’єктів електроенергетики в енергосистемі країни утворився дефіцит електроенергії. Енергетики закликають скоротити споживання електроенергії в пікові години: вранці з 07:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.


Нагадаємо, що близько 3,5 тисячі абонентів Запорізької області не мають можливості підключитися до електричної мережі через постійні обстріли ворога.

“РФ здебільшого обстрілює наші населені пункти артилерійськими снарядами. На другому місці стоять БПЛА, якими він також обстрілює наші населені пункти, переважно це суто цивільна інфраструктура. 50 населених пунктів понад півтора року перебувають повністю без світла – це 3,5 тисячі абонентів, які не мають можливості використовувати електрику”, – відзначив Іван Федоров.

У Запоріжжі побудують сонячну електростанцію на території дитячої лікарні №5. Це може зменшити видатки на електроенергію та забезпечить безперебійну роботу медзакладу.

Серед переваг екологічного вироблення електроенергії виокремлюють:

  • безперебійна робота медичного обладнання;
  • зменшення витрат на комунальні послуги;
  • заощадження бюджетних коштів;
  • виділення заощаджених грошей на утримання лікарні.