Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни просунулися в районі кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Росіяни просунулися в районі кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Росіяни просунулися в районі кордону із Запорізькою областю (КАРТА)

Карта: ISW

Російські війська нещодавно незначно просунулися вперед в районі кордону Донецької та Запорізької областей на тлі позиційних боїв, що тривали 21 квітня.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

На опублікованих 20 квітня геолокаційних кадрах видно, що російська піхота в спішеному порядку захопила будівлю на південь від Урожайного (на південь від Великої Новосілки).

Російський військкор стверджував, що російські війська захопили близько одного квадратного кілометра території поблизу Урожайного, але ISW не зафіксувала візуального підтвердження просування на один кілометр. Інший військовий блогер заявив, що російські війська проводять обмежені атаки, щоб оцінити українську оборону в районі Урожайного.

Що відомо про ситуацію на фронті під Запоріжжям:

Окупанти змінили свою тактику на фронті та почали пересуватися на мотоциклах. Проте за останні дні було знищено два російських мотоцикліста.

20 квітняКонгрес США підтримав рішення про надання пакету допомоги Україні. Для Запорізької області це означає збільшення зброї та засобів ППО.

Окупанти можуть скористатися ситуацією, поки Україні очікує озброєння. Аналітики вважають, що російські війська посилять обстріли вздовж лінії фронту.