Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » На будівництво підземних шкіл та укриттів у Запоріжжі можуть виділити 500 тис євро

На будівництво підземних шкіл та укриттів у Запоріжжі можуть виділити 500 тис євро

На будівництво підземних шкіл та укриттів у Запоріжжі можуть виділити 500 тис євро

У запорізьких укриттях запрацювали школи

Запорізька обласна влада підписала меморандум про співпрацю з благодійними організаціями, завдяки якій навчальним закладам Запорізької області можуть виділити 500 тис євро на виготовлення модульних меблів для укриттів та підземних шкіл.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Благодійні організації «West Support in Ukraine» та «LITUA» допоможуть Запоріжжю в облаштуванні укриттів та підземних шкіл.

Наразі проходить останній етап тендерної процедури, за підсумками якої можуть виділити 500 тис євро на виготовлення модульних меблів для укриттів та підземних шкіл.

Що відомо про будівництво підземних шкіл:

У Запоріжжі планується побудувати щонайменше три підземні школи. Заклади будуть розташовані у центрі міста, а також у Бородинському та Комунарському районах.

Американська архітектурна компанія Gensler буде брати участь у будівництві підземних шкіл. Зокрема вони розроблять дизайн майбутніх освітніх закладів. Ця ж компанія брала участь в будівництві Shanghai Tower. Та багатьох інших масштабних проєктах забудови по всьому світу.

Будівництво хочуть розпочати у травні цього року й завершити до 1 вересня.