Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Стало відомо, де будуть розміщені підземні школи у Запоріжжі

Стало відомо, де будуть розміщені підземні школи у Запоріжжі

Стало відомо, де будуть розміщені підземні школи у Запоріжжі

Укриття в “Обдарованості”. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

У Запоріжжі планується побудувати щонайменше три підземні школи. Заклади будуть розташовані у центрі міста, а також у Бородинському та Комунарському районах.

Про це Inform.zp.ua розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Іван Федоров
Іван Федоров

«Водночас, якщо батьки прагнуть, щоб дитина залишилась навчатися онлайн – це право батьків та дітей і ми його поважаємо», – говорить Іван Федоров.

Нагадаємо, у Запоріжжі та не окупованій частині області проживає приблизно 45-47 тисяч школярів. З 1 квітня для них розпочинається змішана форма навчання.