У Запоріжжі планується побудувати щонайменше три підземні школи. Заклади будуть розташовані у центрі міста, а також у Бородинському та Комунарському районах.
Про це Inform.zp.ua розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
![Іван Федоров](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4757-scaled.jpg)
«Водночас, якщо батьки прагнуть, щоб дитина залишилась навчатися онлайн – це право батьків та дітей і ми його поважаємо», – говорить Іван Федоров.
Нагадаємо, у Запоріжжі та не окупованій частині області проживає приблизно 45-47 тисяч школярів. З 1 квітня для них розпочинається змішана форма навчання.