Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 777-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

777-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

777-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Розповідаємо, як пройшов 777-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 10 квітня.

Російські окупанти не мають успіху в районі Роботиного Запорізької області. В Силах оборони України спростували інформацію, що росіяни нібито прорвалися в населений пункт.

У Запорізькій області тривають позиційні бої в районі Роботино, Малої Токмачки і на північний захід від Вербового.

Починаючи з 22 березня у Запоріжжі від російських обстрілів постраждали сотні будинків приватного сектору у трьох районах міста. З них більше ніж у двох сотнях будинків зруйновано та пошкоджено покрівлі.

Сотні будинків у Запоріжжі постраждали від ракетних ударів за останній час, - Куртєв (ФОТО)
Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

У Запоріжжі 1 жовтня 2023 року була створена Алея героїв на бульварі Шевченка. На призмах – імена запоріжців, які заплатили найвищу ціну за свободу України. Як зараз виглядає Алея Героїв, бачили кореспонденти Inform.zp.ua.

Алея Героїв у Запоріжжі
Алея Героїв у Запоріжжі

Нацгвардійці знищили окупантів, які укривалися у підвалах зруйнованої будівлі у Запорізькій області.