Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Сотні будинків у Запоріжжі постраждали від ракетних ударів за останній час, – Куртєв (ФОТО)

Сотні будинків у Запоріжжі постраждали від ракетних ударів за останній час, – Куртєв (ФОТО)

Сотні будинків у Запоріжжі постраждали від ракетних ударів за останній час, – Куртєв (ФОТО)

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

Починаючи з 22 березня у Запоріжжі від російських обстрілів постраждали сотні будинків приватного сектору у трьох районах міста. З них більше ніж у двох сотнях будинків зруйновано та пошкоджено покрівлі.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Комунальники відбудували більше 40 покрівель на будинках.

“Це значний обʼєм роботи, але наші фахівці досить вдало з ним справляються. На цей час співробітники міської аварійно-рятувальної служби і «Запоріжремсервісу» спільно з волонтерами «Добробату» та мешканцями будинків відремонтували покрівлі у 141-му приватному будинку. При цьому 44 повністю зруйновані покрівлі комунальники звели практично з нуля”, – зазначив Куртєв.

З міського резерву використали близько 3 тисяч листів шиферу. Ще понад 5 тисяч листів надали людям, які вирішили виконувати ремонтні роботи самостійно.