Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Прорив росіян у Роботине: Сили оборони спростували заяву запорізького депутата

Прорив росіян у Роботине: Сили оборони спростували заяву запорізького депутата

Прорив росіян у Роботине: Сили оборони спростували заяву запорізького депутата

Работино

Російські окупанти не мають успіху в районі Роботиного Запорізької області. В Силах оборони України спростували інформацію, що росіяни нібито прорвалися в населений пункт.

Таку неправдиву інформацію спершу поширив депутат Запорізької облради Сергій Лишенко в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“У зоні відповідальності 65 ОМБр, яка обороняє населений пункт Работине, дійсно відбуваються регулярні сутички із ДРГ противника, які заходять у село і намагаються там закріпитися. Але успіху окупанти не мають”, – заявили в Силах оборони.

Українські військові зазначили, що підрозділи відбивають атаки артилерією ще на підступах до Роботиного, а розрізнені групи окупантів бійці 65 бригади і суміжних підрозділів знищують ударними дронами й мінометними розрахунками.

Населений пункт Роботине контролюють Сили оборони України.