Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізька АЕС знову живиться від української енергосистеми

Запорізька АЕС знову живиться від української енергосистеми

Запорізька АЕС знову живиться від української енергосистеми

ЗАЕС. Ілюстративне фото

Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії 330 кВ. Вона забезпечує резервну схему живлення Запорізької АЕС.

Про це повідомили в «Укренерго».

Високовольтна повітряна лінія 330 кВ знову забезпечує живлення ЗАЕС. Нагадаємо, вона була пошкоджена під час обстрілу росіянами 4 квітня.

Як писав раніше Inform.zp.ua, після масштабного обстрілу 22 березня було знеструмлено лінію 750 кВ, яка живить ЗАЕС. Станція кілька годин до відновлення була за крок до блекауту, залишаючись на одній лінії живлення.

Пізніше окупанти знову пошкодили лінію, що живить Запорізьку АЕС. З роботи була виведена додаткова схема живлення станції. На ранок роботу лінії відновили.