Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Будівництво підземних шкіл розпочнуть у ще двох навчальних закладах Запоріжжя

Будівництво підземних шкіл розпочнуть у ще двох навчальних закладах Запоріжжя

Будівництво підземних шкіл розпочнуть у ще двох навчальних закладах Запоріжжя

Укриття в “Обдарованості”. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

На позачерговій сесії міської ради 22 березня депутати прийняли рішення про передачу функцій замовника з будівництва укриттів. Таким чином, у Запоріжжі додатково створять дві підземні школи.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Місто передало державному підприємству «Місцеві дороги Запорізької області» функції замовника щодо будівництва протирадіаційних укриттів у школі №88 та гімназії №107.

“Реалізація цього проєкту спільно з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ сприятиме підвищенню рівня безпеки запорізьких дітей в умовах війни. Дозволить створити у Запоріжжі дві підземні школи”, – зазначають в міськраді.

Як писав раніше Inform.zp.ua, американська архітектурна компанія Gensler буде брати участь у будівництві підземних шкіл. Зокрема вони розроблять дизайн майбутніх освітніх закладів. Ця ж компанія брала участь в будівництві Shanghai Tower. Та багатьох інших масштабних проєктах забудови по всьому світу.

Будівництво хочуть розпочати у травні цього року й завершити до 1 вересня.

Навчальні заклади будуть розташовані у центрі міста, а також у Бородинському та Комунарському районах.