Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Федоров розповів про наслідки припинення роботи Запорізької облради

Федоров розповів про наслідки припинення роботи Запорізької облради

Федоров розповів про наслідки припинення роботи Запорізької облради

Іван Федоров. Фото: Inform.zp.ua

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров розповів, що деякі повноваження Запорізької облради вже 2 роки виконує ЗОВА. Відсьогодні у військової адміністрації відкрилась можливість будувати укриття та підземні школи.

Про це очільник ЗОВА Іван Федоров розповів у Telegram-каналі.

За словами Федорова, Запорізька ОВА від початку повномасштабного вторгнення виконували більшість обов’язків обласної ради. Після рішення Верховної Ради до ЗОВА перейшли майнові, земельні та кадрові повноваження.

“Завдяки цьому, нарешті є можливість будувати укриття і підземні школи, ремонтувати лікарні й соціальні об’єкти для людей, ухвалювати кадрові рішення”, – каже очільник ЗОВА.


Нагадаємо, що повноваження Запорізької обласної ради передали Запорізькій обласній військовій адміністрації. Проте виконавчий апарат ЗОР буде продовжувати працювати.