Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Верховній Раді підтримали передачу повноважень Запорізької облради до ЗОВА

У Верховній Раді підтримали передачу повноважень Запорізької облради до ЗОВА

У Верховній Раді підтримали передачу повноважень Запорізької облради до ЗОВА

Фото: Запорізька обласна рада

Сьогодні, 21 березня, депутати верховної Ради підтримали законопроєкт №9118 про передачу повноважень Запорізької облради очільнику Запорізької обласної військової адміністрації Івану Федорову.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Запорізька обласна рада тривалий час не проводила засідань – за два роки депутати жодного разу не збирались на сесію.

Після закінчення війни ці зміни скасують і через місяць після завершення воєнного стану повноваження повернуться до обласної ради.

До завдань облради входять: управління об’єктами громад в області, призначення і звільнення їх керівників, функціонування комунальних закладів тощо.

Нагадаємо, на період воєнного стану Запорізька обласна військова адміністрація може виконувати повноваження Запорізької обласної ради. Сам владний орган не будуть розпускати.