Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Фортеця Запоріжжя: Федоров показав, як виготовляють зуби дракона (ВІДЕО)

Фортеця Запоріжжя: Федоров показав, як виготовляють зуби дракона (ВІДЕО)

Фортеця Запоріжжя: Федоров показав, як виготовляють зуби дракона (ВІДЕО)

Зуби дракона. Фото: Міноборони

На Запорізький напрямок цілодобово створюють захисні споруди. Для виготовлення “зубів дракона” використовують спеціальну технологію, щоб вони були міцні та витривалі.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Для виготовлення запорізьких захисних споруд використовують бетон за спеціальною технологією. Так за короткий час готові “зуби дракона” залишаються міцними та витривалими для будь-яких погодних умов.

“Цілодобово зводимо Запорізьку фортецю. Всі роботи – під контролем Міноборони та військових. Все задля безпеки військових і цивільних”, – пише Іван Федоров.


Нагадаємо, в Запорізькій області продовжується будівництво захисних споруд. На Запорізькому напрямку вже з’явилися зуби дракона, траншеї та укриття.