Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запорізькому напрямку збудували зуби дракона. Міноборони показало захисні споруди (ФОТО)

На Запорізькому напрямку збудували зуби дракона. Міноборони показало захисні споруди (ФОТО)

На Запорізькому напрямку збудували зуби дракона. Міноборони показало захисні споруди (ФОТО)

Зуби дракона. Фото: Міноборони

В Запорізькій області продовжується будівництво захисних споруд. На Запорізькому напрямку вже з’явилися зуби дракона, траншеї та укриття.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Будівництво оборонних споруд на Запоріжжі продовжується. На фотографіях модна побачити так звані “зуби дракона”, бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції.


Нагадаємо, що на територію Запорізької області виділили понад 1,3 мільярди гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Їх будують, як військові, так і цивільні підрядники.