Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 716-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

716-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

716-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото: Генштаб

Розповідаємо, як пройшов 716-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 9 лютого.

Війна забрала життя мешканця Новомосковська Дмитра Малинець, який загинув на Запоріжжі. Вчора, 8 лютого, у Новомосковську попрощалися з Дмитром Малинець.

Малинець Дмитро
Малинець Дмитро

Під час виконання бойового завдання він отримав несумісні з життям поранення.

У Запоріжжі ще не відбудований жоден багатоповерховий житловий будинок, пошкоджений у результаті обстрілів армії РФ. Понад року мешканці не можуть повернутися додому.

На вулицях Запоріжжя планують встановити додаткові камери відеоспостереження. Це пов`язано з безпековою ситуацією у прифронтовому місті. Сучасні технології дозволять робити аналітику, а не обмежуватись лише моніторингом. Такі камери дозволять швидше розкривати злочини, знаходити людей, які є в розшуку.

Мешканець Запоріжжя два роки боронив українську землю від російських окупантів. 5 лютого Євген Яковенко отримав поранення, не сумісні з життям. У березні 2022 року Євген добровольцем пішов захищати рідну землю, хоч і був звільнений від призову через отриману травму на шахті.

Євген Яковенко
Євген Яковенко

Та цього понеділка, 5 лютого, захисник отримав поранення, не сумісне з життям. Євген загинув на території Волноваського району.