Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі встановлять додаткові відео камери: навіщо це потрібно

У Запоріжжі встановлять додаткові відео камери: навіщо це потрібно

У Запоріжжі встановлять додаткові відео камери: навіщо це потрібно

Ілюстративне фото

На вулицях Запоріжжя планують встановити додаткові камери відеоспостереження. Це пов`язано з безпековою ситуацією у прифронтовому місті.

Про це під час пресконференції повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

За його словами, сучасні технології дозволять робити аналітику, а не обмежуватись лише моніторингом. Такі камери дозволять швидше розкривати злочини, знаходити людей, які є в розшуку, тощо.

Говорячи про безпекову ситуацію, Іван Федоров наголосив на необхідності провести інвентаризацію всіх укриттів, які є не лише в місті, а й в різних установах, зокрема лікарнях, школах та житлових будинках.

Нагадаємо, після звістки, що новим очільником Запорізької обласної військової адміністрації обрано міського голову Мелітополя Івана Федорова, з’явились різні чутки та погляди з цього приводу. Деякі запоріжці висловили думку, що «Федоров здасть Запоріжжя так само, як Мелітополь».