Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Іван Федоров розповів, чи «здасть він Запоріжжя так само, як Мелітополь»

Іван Федоров розповів, чи «здасть він Запоріжжя так само, як Мелітополь»

Іван Федоров розповів, чи «здасть він Запоріжжя так само, як Мелітополь»

Фото Inform.zp.ua

Після звістки, що новим очільником Запорізької обласної військової адміністрації обрано міського голову Мелітополя Івана Федорова, з’явились різні чутки та погляди з цього приводу. Деякі запоріжці висловили думку, що «Федоров здасть Запоріжжя так само, як Мелітополь».

На таку заяву Іван Федоров відповів на першій прессконференції на посаді голови ЗОВА.

«Як ви самі гадаєте?… Моя відповідь – авжеж ні», – наголосив Іван Федоров.

Також голова ЗОВА нагадав обставини окупації міста Мелітополь Запорізької області.

«Якщо повернутись до 24 лютого 2022 року, то ми не очікували, що ворог за 8 годин дістанеться з Криму до Мелітополя. Ми були недосвідчені у питанні оборони. Проте ми не покинули місто та допомагали його мешканцям. Сьогодні наші підходи суттєво змінилися. Триває будівництво фортифікацій, захисних споруд, елементів додаткового захисту», – відзначив Іван Федоров.

За його словами, пріоритет номер один у роботі ЗОВА – взаємодія з силами оборони, захист військових та цивільних громадян.

«Безпека – це першочергова задача. Ми будемо працювати у режимі 24 на 7 до повної перемоги України та звільнення від окупантів всіх міст та населених пунктів Запорізької області», – наголосив голова ЗОВА Іван Федоров.

Нагадаємо, новопризначений голова ЗОВА Іван Федоров розповів про свої плани на новій посаді.