Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Новим головою Запорізької області став Іван Федоров: що про нього стало відомо

Новим головою Запорізької області став Іван Федоров: що про нього стало відомо

Новим головою Запорізької області став Іван Федоров: що про нього стало відомо

Иван Федоров

23 січня стало відомо про призначення Кабміном колишнього міського голови Мелітополя Івана Федорова на посаду очільника Запорізької обласної військової адміністрації.

Це рішення керівництва країни стало неочікуваним, адже про звільнення колишнього голови Запорізької ОВА Юрія Малашко стало відомо одночасно з новим призначенням Федорова.

Втім, персона Івана Федорова знайома для Запорізького регіону – він очолював Мелітополь з 2020 року. Також він був депутатом Запорізької облради від БПП (2015-2020) та депутатом Мелітопольської міськради від “Партії регіонів” (2010-2015).

Іван Федоров
Мер Мелітополя Іван Федоров

Після окупації Мелітополя в кінці лютого 2022 року він відмовився від співпраці з російськими окупантами. 11 березня Федорова викрали російські військові.

Мэр Мелитополя Иван Федоров рассказал, как происходила оккупация города в первые дни войны

Місцеві жителі Мелітополя виходили на протест проти викрадення мера. Після п’яти днів полону Федорова обміняли на девять російських військових.

Inform.zp.ua чекає коментаря від Івана Федорова щодо його призначення, на момент публікації відповіді не отримано.