Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Юрія Малашка звільнили з посади голови ЗОВА: перші деталі

Юрія Малашка звільнили з посади голови ЗОВА: перші деталі

Юрія Малашка звільнили з посади голови ЗОВА: перші деталі

Юрій Малашко

Кабінет Міністрів України звільнив Малашка Юрія Анатолійовича з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Натомість головою Запорізької обласної державної адміністрації назначили Федорова Івана Сергійовича, міського голову Мелітополя.

Inform.zp.ua чекає коментаря від Івана Федорова щодо його призначення, на момент публікації відповіді не отримано.

Нагадаємо, протягом липня-вересня 2023 року у Запорізькій області зареєстровано 126 злочинів проти основ національної безпеки України. Повідомлено про підозру у таких злочинах понад 90 осіб.