Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Чи буде поліція в Запоріжжі роздавати повістки, – відповів голова Нацполіції України

Чи буде поліція в Запоріжжі роздавати повістки, – відповів голова Нацполіції України

Чи буде поліція в Запоріжжі роздавати повістки, – відповів голова Нацполіції України

Ілюстративне фото

Поліція сприяє розшуку ухилянтів та доставленню їх до місцевих ТЦК. Проте, щоб роздавати повістки та супроводжувати представників центрів комплектування – немає ресурсів.

Про це розповів голова Національної поліції України Іван Вигівський в інтерв’ю РБК-Україна.

Він зазначив, що поліція максимально сприяє ТЦК в тому, щоб встановлювати місцезнаходження ухилянтів. Та згідно з повноваженнями й за наявності необхідних документів від ТЦК, доставляти до них таких осіб.

“Але вручення повісток, спільні наряди – це додаткове навантаження, і у нас немає такого ресурсу, щоб поставити біля кожного працівника ТЦК ще й поліцейського. Ми стоїмо на блокпостах, щодня виконуємо свої обов’язки, в тому числі й непритаманні поліції функції”, – наголосив голова поліції.

За його словами, поліцейські готові допомагати, але особисто фізично ходити роздавати повістки не будуть.


Раніше Inform.zp.ua писав, зараз у Запоріжжі трапляються випадки коли чоловікам видають повістки в громадських місцях. Але коли в Україні запрацює державний реєстр такої необхідності вже не буде.