Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 645-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

645-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

645-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото: Командування об’єднанних сил ЗСУ

Розповідаємо, як пройшов 645-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні, що стосується Запорізької області.

Військовослужбовці РФ здійснили 90 БПЛА-атак по Новодарівці, Залізничному, Роботиному й Малій Токмачці та обстріляли з РСЗВ Малу Токмачку.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямку. Російські мілблогери стверджували, що російські сили відбили українські штурми на захід від Роботиного, поблизу Новопрокопівки (3 км на південь від Роботиного) і на північний захід від Вербового (9 км на схід від Роботиного).

У Запоріжжі виділили 5 мільйонів на дрони для військових. Таке рішення було прийнято під час засідання 21-ї сесії Запорізької міської ради.

Чотирьох суддів Київського апеляційного суду затримали на одержанні хабаря 35 тисячі доларів за ухвалення «потрібного» рішення про арешт майна у справі екскерівника “Мотор-Січі” В’ячеслава Богуслаєва.