Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Українські військові відбили штурми РФ поблизу Роботиного у Запорізькій області: карти боів ISW

Українські військові відбили штурми РФ поблизу Роботиного у Запорізькій області: карти боів ISW

Українські військові відбили штурми РФ поблизу Роботиного у Запорізькій області: карти боів ISW

ЗСУ

Українські військові продовжують контрнаступ на заході Запорізької області та відбивають штурми армії РФ.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямку. Російські мілблогери стверджували, що російські сили відбили українські штурми на захід від Роботиного, поблизу Новопрокопівки (3 км на південь від Роботиного) і на північний захід від Вербового (9 км на схід від Роботиного).

Карта боїв
Карта боїв 29 листопала

Російські війська здійснили контратаку в західній Запорізькій області та просунулися вперед. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили понад дев’ять російських штурмів поблизу Роботиного та на захід від Вербового.

Російський мілблогер заявив, що російські війська захопили кілька невизначених українських позицій поблизу Роботиного. Інший мілблогер заявив, що російські війська здійснили контратаку вздовж лінії Копані-Роботине-Новопрокопівка-Вербове (7 км на північний захід від Роботиного до 9 км на схід від Роботиного.

Відомий російський мілблогер заявив, що російські війська зосереджені на захопленні тактично вигідних позицій у районі Роботиного і не мають наміру здійснювати більші контратаки.

Нагадаємо, російські військові за минулу добу нанесли 100 ударів по 16 містах та селах Запорізької області.