Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Гендиректор МАГАТЕ поїхав із Запорізької АЕС після двогодинної перевірки: перші подробиці

Гендиректор МАГАТЕ поїхав із Запорізької АЕС після двогодинної перевірки: перші подробиці

Гендиректор МАГАТЕ поїхав із Запорізької АЕС після двогодинної перевірки: перші подробиці

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі залишив Запорізьку АЕС в окупованому Енергодарі. Це був другий візит до станції під час повномасштабної війни Росії проти України.

Про це повідомляє “Енергоатом”.

Візит Гроссі тривав кілька годин, і він повернувся на територію України разом із експертами постійної місії Агентства, які перебували на ЗАЕС до ротації.

Інші представники МАГАТЕ продовжуватимуть стежити за ситуацією на станції.

Нагадаємо, 29 березня кортеж експертної місії Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) заїхав до окупованого Енергодару з метою подивитися, як змінилася ситуація на станції, поспілкуватися з атомниками.

Раніше під час візиту до Запоріжжя Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі. Вони обговорили ситуацію на Запорізькій АЕС та на інших об’єктах.