Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти перетворили Мелітопольський район на полігон для навчань

Окупанти перетворили Мелітопольський район на полігон для навчань

Окупанти перетворили Мелітопольський район на полігон для навчань

На окуповану територію Запорізької області завезли нову партію мобілізованих росіян. Природно-заповідна та рекреаційна зона на узбережжі Молочного лиману, яка знаходилась у районі Мелітополя до окупації, тепер стала полігоном для тренувань мобілізованих росіян.

Вони розміщуються у дитячих таборах, розташованих в Алтагірському заказнику на березі Молочного лиману, на базах відпочинку в Кирилівці, а також у приватних будинках сусідніх населених пунктів, включаючи Радівонівку та Богатир.

Нагадаємо, на окупованих територіях півдня України гауляйтери оголосили про «посилення» контролю на блокпостах. У Мелітопольському районі блокпости встановлюють у заповідній зоні поряд із Бірючим.