Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Колаборанти в Енергодарі готують підґрунтя для втечі з міста: що відомо

Колаборанти в Енергодарі готують підґрунтя для втечі з міста: що відомо

Колаборанти в Енергодарі готують підґрунтя для втечі з міста: що відомо

Энергодар

Мер Енергодару розповів про підготовку окупантів до пограбування комунальної власності, а також втечі поплічників із міста.

Рашисти почали більш активно захоплювати комунальні приміщення: дитячі садки та школи. Ламають замки, відбирають, що є, і фактично я так розумію, готуються грабувати всі комунальні приміщення, всі матеріальні цінності вивозитимуть, – заявив Орлов.

Він також додав, що російських військових у місті, як і раніше, багато, а от «колаборанти активно виїжджають, і більшості з активних уже немає».

Нагадаємо, російські війська продовжують терор мирного населення. З нагального відділення лікарні Мелітополя виганяють пацієнтів. Рашисти наказали цивільним покинути відділення.