Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » «Референдум» у Бердянську: як проходить

«Референдум» у Бердянську: як проходить

«Референдум» у Бердянську: як проходить

У тимчасово окупованому Бердянську відбувається так званий «референдум». Жителі курортного міста ігнорують незаконне голосування.

Про це повідомляє Оперативний штаб Бердянського виконкому.

Бердянці уникають голосування на так званий референдум. Голосування відбувається за квартирами мешканців. Тому окупанти взялися повторно ходити по квартирах мешканців, які не відчиняють їм двері.

Не чекаючи на закінчення «референдуму» окупанти розпочали в Бердянську «мобілізацію». Російські пропагандисти знімають відео з людьми, які нібито добровільно йдуть на війну проти України.

Чоловікам від 18 до 35 років заборонено виїзд із курортного міста. Вони не можуть виїхати через пункт пропуску Василівки. Аналогічна ситуація у Мелітополі та Херсоні.

Тим часом, Сили опору Бердянська фіксують колаборантів, які беруть участь у «референдумі» та передають інформацію до чат-ботів СБУ.

Нагадаємо, війська рф обстріляли не лише обласний центр, а й інші населені пункти Запорізької області. Під удари потрапила громадянська інфраструктура.