Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 48 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

48 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

48 повідомлень про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область

 Війська Росії обстріляли не лише обласний центр, а й інші населені пункти Запорізької області. Під удари потрапила цивільна інфраструктура.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Рашисти обстріляли населені пункти Запорізької області. Ворожі снаряди зашкодили цивільній інфраструктурі. До поліції надійшло 48 повідомлень про руйнування.

Окупанти бомбардували Запоріжжя, Оріхів, Дорожнянку, Полтавку, Гуляйполе, Білогір’я, Степове, Ольгівське, Темування, Малі Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Кам’янку та інші пункти.

Нагадаємо, окупанти провели по Запоріжжю ракетні удари. Ворожі снаряди пошкодили цивільну інфраструктуру, зокрема житловий сектор.