Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Бійці Азова затрофували ворожу військову техніку російських солдатів (ФОТО)

Бійці Азова затрофували ворожу військову техніку російських солдатів (ФОТО)

Бійці Азова затрофували ворожу військову техніку російських солдатів (ФОТО)

Бійці батальйону тероборони Азов Дніпро “затрофеїли” на південному напрямку ворожу військову техніку.

Про це повідомив екс-командир полку “Азов” Максим Жорін.

На південному напрямку росія також стабільно постачає техніку азовцям. Бійці батальйону тероборони АЗОВ Дніпро затрофеїли БМП-3 – у цілком робочому стані і готові знищувати своїх господарів, – написав Жорін.

Нагадаємо, ЗСУ за добу знищили 5 складів із боєкомплектами, 2 бази російських військових та 1 штаб росіян на окупованих територіях. Серед знищених об’єктів – склад БК Василівському районі Запорізької області.

Окупанти в Токмаку спалюють трупи російських військових. Війська РФ намагаються приховати реальні втрати своєї армії на фронті, тому вдаються до спалення російських військових на території Запорізької області.