Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти у Токмаку спалюють тіла російських військових

Окупанти у Токмаку спалюють тіла російських військових

Окупанти у Токмаку спалюють тіла російських військових

Ілюстративне фото

Війська РФ намагаються приховати реальні втрати своєї армії на фронті, тому вдаються до спалення російських військових на території Запорізької області. Один із таких випадків був помічений у Токмаку.

 Токмаком їздить машина білого кольору, схожа на транспорт Маріупольської птахофабрики. Місцеві жителі повідомляють, що раніше на автомобілі був напис Груз-200, але пізніше його прибрали, – пише Ріа-Мелітополь.

Також, за словами городян, в окрузі стоїть страшний сморід через те, що окупанти спалюють трупи своїх військових на заводі.

Нагадаємо, у Бердянську вбито колаборанта з окупаційної адміністрації Олега Бойка. Він працював заступником псевдоголови адміністрації з питань ЖКГ.

Також відомо, що окупанти на півдні України можуть готувати провокації з використанням українських прапорів та символіки.

Мешканців тимчасово окупованих територій просять обмежити відвідування громадських місць у період із 17 по 20 вересня.