Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Мер Мелітополя розповів про зрив псевдореферендуму в окупованому місті

Мер Мелітополя розповів про зрив псевдореферендуму в окупованому місті

Мер Мелітополя розповів про зрив псевдореферендуму в окупованому місті

Псевдореферендум

Пропагандисти Росії планували провести псевдореферендум на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей на початку вересня. Потім вони оголосили про його перенесення на кілька місяців через так звану “нестальну обстановку”.

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів про причини, через які псевдореферендум окупантів не відбудеться.

Вони намагалися переконати весь світ, що псевдореферендум відбудеться 11 вересня. Саме цією датою вони вербували колаборантів та утримували зрадників. Однак усіх обдурили. Сьогодні вже 12 вересня, а голосування так і не відбулося. І тому є кілька причин, – сказав Федоров.

  1. Вдалий контрнаступ Збройних Сил України та деокупація населених пунктів на Харківщині, які показали – наші бійці звільнять усі тимчасово окуповані території.
  2. Вдалі атаки сил опору на ворожі військові бази, штаби окупантів та учасників організації псевдореферендуму.
  3. Тотальне опір населення тимчасово окупованих територій.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупанти кілька разів змінювали дату проведення псевдореферендуму: то у серпні, то у вересні, то у листопаді.

Підготовка до референдуму зараз не проводиться, люди не хочуть брати участь у його організації.