Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ЗСУ звільнили населений пункт у Запорізькій області

ЗСУ звільнили населений пункт у Запорізькій області

ЗСУ звільнили населений пункт у Запорізькій області

всу

Українські військові у Запорізькій області зуміли просунутися. ЗСУ звільнили від російських окупантів один із населених пунктів у регіоні.

Про це повідомили у Збройних силах України.

ЗСУ звільнили один із населених пунктів у Запорізькій області, які раніше окупували російські війська. Українські військові визволили село Дорожнянка.

Окупанти вже встигли обстріляти Дорожнянку та ще 17 населених пунктів у Запорізькій області.

Нагадаємо, 6 енергоблок на Запорізькій АЕС знову відключили. Так був змушений вчинити персонал станції. Нині триває підготовка до переведення блоку у холодний стан.