Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти бомбили 18 населених пунктів Запорізької області

Окупанти бомбили 18 населених пунктів Запорізької області

Окупанти бомбили 18 населених пунктів Запорізької області

обстрел военные

Російські війська продовжують вести артилерійські обстріли на території Запорізької області. Цього разу вони бомбили близько 20 населених пунктів.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Війська Росії бомбили Білогір’я, Полтавку, Гуляйполе, Малі Щербаки, Залізничне, Камишеваха, Преображенка, Новоандріївка, Ольгівське, Дорожнянка, Мала Токмачка, Степногірськ та інші населені пункти.

Окупанти вели вогонь лише з цивільної інфраструктури. До поліції Запорізької області надійшло понад 30 повідомлень про руйнування.

Нагадаємо, 6 енергоблок на Запорізькій АЕС знову відключили. Так був змушений вчинити персонал станції. Нині триває підготовка до переведення блоку у холодний стан.