Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізька АЕС знову зупинилася: відключено 6-й енергоблок

Запорізька АЕС знову зупинилася: відключено 6-й енергоблок

Запорізька АЕС знову зупинилася: відключено 6-й енергоблок

Запорожская АЭС

6-й енергоблок на Запорізькій АЕС знову відключили. Так був змушений вчинити персонал станції. Нині триває підготовка до переведення блоку у холодний стан.

Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

Останні три доби 6-й енергоблок забезпечував електроенергією лише потреби ЗАЕС. При цьому він працював на критично низькому рівні потужності від 114 до 140 МВт.

Увечері 10 вересня на АЕС відновили одну з ліній електропередач: завдяки цьому стало можливо подавати електроенергію на станцію від енергосистеми України.

Тому на ЗАЕС вирішили перевести 6-й енергоблок у найбільш безпечний стан. А у разі повторних пошкоджень ліній під час обстрілів, станцію живитимуть дизель-генератори.