Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти хочуть встановити повний контроль над Запорізькою областю, – Генштаб

Окупанти хочуть встановити повний контроль над Запорізькою областю, – Генштаб

Окупанти хочуть встановити повний контроль над Запорізькою областю, – Генштаб

Вооруженные силы Украины

Окупанти продовжують зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за окупованою територією Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Також росіяни створюють сприятливі умови для поновлення наступу на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Ворог завдає авіаційних та ракетних ударів по військових та цивільних об’єктах. У Запорізькому напрямку активних наступальних дій ворожі підрозділи не робили, – коментують у Генштабі.

Нагадаємо, у ніч на 2 вересня у Мелітополі ЗСУ розбомбили ворожу військову базу. Там окупанти розмістили склад боєприпасів.

Раніше російська артилерія знову відкрила вогонь по Пологівському району. Окупанти бомбардували громадянську інфраструктуру. Є постраждалі.