Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти не допускають український персонал на Запорізьку АЕС

Окупанти не допускають український персонал на Запорізьку АЕС

Окупанти не допускають український персонал на Запорізьку АЕС

Російські окупанти «подовжили вихідні» для українського персоналу на захопленій Запорізькій АЕС. Раніше на станцію припускали лише оперативний персонал.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

На Запорізьку АЕС припинили пускати український персонал. Раніше для співробітників станції «оголосили вихідні» та допускали до роботи лише оперативний персонал. Тепер на АЕС не пускають і його.

На станцію повернулися представники «росатому», які раніше покинули територію.

На думку ГУР, такі дії окупантів можуть означати, що вони мають намір відключити атомну станцію від українських електромереж.

У такому разі аварійне електропостачання здійснюватиметься за рахунок дизельних підстанцій.

Нагадаємо, російські військові отруїлися у Василівці та звинувачують у цьому Україну. Наразі вони звинувачують Україну у використанні хімічної зброї.