Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські військові отруїлися у Василівці та звинувачують у цьому Україну

Російські військові отруїлися у Василівці та звинувачують у цьому Україну

Російські військові отруїлися у Василівці та звинувачують у цьому Україну

Оккупант

Військові росії отруїлися в окупованій Василівці Запорізької області. Наразі вони звинувачують Україну у використанні хімічної зброї.

Про це повідомляє міністерство оборони Росії:

31 липня російських військовослужбовців, які виконували завдання в районі населеного пункту Василівка Запорізької області, було доставлено до військового шпиталю з ознаками сильного отруєння. В результаті проведеного обстеження в організмі військовослужбовців було виявлено отруйну речовину – ботулотоксин типу «В».

Там заявили, що результати аналізів підтвердили у Головному науково-дослідному випробувальному інституті військової медицини Міноборони Росії.


Для довідки:

Що таке ботулотоксин?
Один із найпотужніших природних токсинів, віднесений до таких біологічних агентів, які можуть бути визнані біозброєю. Ботулотоксин виробляють бактерії Clostridium botulinum, що мешкають у ґрунті. Саме ботулотоксин є основною причиною ботулізму – тяжкого отруєння. Потрапити в організм людини він може після вживання отруєної риби або м’яса – якщо їх недостатньо проварити або прожарити.