Сьогодні, 9 травня, у Запоріжжі відзначили День Європи. У центрі міста підняли прапор Європейського Союзу поруч із Державним прапором України.
Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.
Церемонія відбулася за участі військовослужбовців Національної гвардії. Прапор ЄС підняли старший солдат Владислав Гасюк та сержант Олександр Романчук із військової частини 3029.
У Запорізькій ОВА зазначили, що для прифронтового Запоріжжя День Європи має особливе значення. Місто щодня живе в умовах російських атак, а українські військові продовжують захищати цінності свободи, демократії та людської гідності.

“Прапор ЄС поруч із Державним Прапором України символізує єдність, солідарність і віру в те, що Україна обов’язково стане повноправною частиною європейської родини”, – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що День Європи символізує єдність європейських держав, засновану на принципах миру, співпраці та спільного розвитку. Одним із практичних проявів такої єдності є взаємодія між містами-партнерами.
Саме через мережу побратимських зв’язків європейські громади підтримують одне одного в різних сферах – від культури й освіти до гуманітарної допомоги та відновлення інфраструктури. Inform.zp.ua розповідає про міста-побратими Запоріжжя у цьому матеріалі.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️