Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Росіяни завдали збитків природі Запорізькій області майже на 16 млрд гривень

Росіяни завдали збитків природі Запорізькій області майже на 16 млрд гривень

Росіяни завдали збитків природі Запорізькій області майже на 16 млрд гривень

Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

Фахівці продовжують підраховувати збитки від російської агресії. Станом на червень цього року екологія Запорізької області зазнала втрат на майже 16 млрд гривень.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південного округу.

Представники екологічної інспекції рахують втрати, спричинені забрудненням ґрунтів уламками ракет і снарядів. Загальна сума таких збитків у Запорізькій області станом на початок червня 2024 року становить 15 млрд 692 млн 550 тис. грн.

Всі матеріали щодо розрахунків передані правоохоронним органам для дослідження у рамках кримінальних проваджень.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.

У пробах ґрунтів виявили перевищення вмісту кадмію, нікелю та свинцю, які через дощі можуть потрапити до ґрунтових вод та річки Дніпро.

Раніше Inform.zp.ua писав, чим відома ДніпроГЕС, яких ушкоджень вона зазнала, та коли станцію зможуть відновити після російських обстрілів.