Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 866-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

866-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

866-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 865-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

  • Вранці росіяни обстріляли українські міста. Ракети пошкодили лікарню, об’єкти інфраструктури та житлові будинки.
  • Вчора, 7 липня, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області було чутно звуки вибухів, попередньо біля місцевого аеродрому.
  • Регіональний офіс “Зроблено в Україні” розпочав роботу в Запоріжжі в рамках Всеукраїнської економічної платформи. Його відкрили для підтримки мікро- та малого бізнесу.
  • За матеріалами СБУ до різних термінів позбавлення волі засуджено чотирьох колаборантів, які обіймали “посади” в органах місцевої влади та силових структурах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
  • Майбутні запорізькі студенти вже можуть зареєструватись на вступні випробування – співбесіди та творчі конкурси.
  • У Запоріжжі з 6 по 7 липня спеціалісти проводили дослідження якості атмосферного повітря. В результаті було виявлено три шкідливі речовини, які можуть негативно впливати на здоров’я людини.