Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 863-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

863-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

863-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

Фото 18 окремої бригади армійської авіації

Як минув 863-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

На заході Запорізької області поблизу Роботино, Вербового і Щербаків росіяни проводили наступ, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

У Запоріжжі в соцмережах містяни скаржилися на неприємний запах повітря в Комунарському районі переважно у вечірні або нічні години. Місцева влада звернулася із запитом до екологів.

Після масових звернень запоріжців екологи провели інспекцію в Дніпровському та Комунарському районах, аби знайти можливі джерела забруднювачів повітря.

Мешканці Запорізької області отримали 29 кредитів на суму 36 мільйонів гривень за програмою єОселя. 

16 липня не вимикатимуть електроенергію у Запорізькій області. Це зроблять, щоб вирахувати, скільки споживає влітку кожна область України. Завдяки вимірам також зможуть побачити, як поводяться споживачі, коли мають постійний доступ до електроенергії.

Начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Артем Кисько отримав спеціальне звання генерала поліції третього рангу. Нагороду вручив президент України з нагоди 9-ї річниці Національної поліції України.

У Запорізькій області перевірили укриття. За результатами перевірки, можна використовувати 78% захисних споруд.

Звільнилася за власним бажанням керівниця апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко. На цій посаді вона працювала чотири роки.

У Запоріжжі затримали місцевого мешканця, який надавав ворогу інформацію про ремонтні бази військової техніки Збройних сил України та намагався отримати доступ до серверів обласної державної адміністрації. Він був завербований співробітником ФСБ.