Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці отримали пільгові кредити на 36 мільйонів гривень за програмою єОселя

Запоріжці отримали пільгові кредити на 36 мільйонів гривень за програмою єОселя

Запоріжці отримали пільгові кредити на 36 мільйонів гривень за програмою єОселя

Ілюстративне фото

Мешканці Запорізької області отримали 29 кредитів на суму 36 мільйонів гривень за програмою єОселя. 

Про це повідомив директор Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької ОДА Віталій Литвиненко.

“Мешканцям регіону видано 25 кредитів на суму 31,3 млн грн під 3% річних та 4 кредити на суму 4,7 млн грн під 7% річних”, – заявив Литвиненко.

Програма доступного кредитування житла запрацювала в Запорізькій області з липня 2023 року. Максимальний строк кредиту становить 20 років.

За словами очільника Департаменту, пільгову ставку 3% на кредитування житла надають для військовослужбовців, педагогів, медиків та науковців. А ставка 7% передбачена для ветеранів війни та членів їхніх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни, внутрішньо переселених осіб, сімей загиблих ветеранів війни.

Ознайомитись детальніше з програмою єОселя можна за посиланням.

Нагадаємо, Мешканці Запоріжжя можуть повідомляти про пошкодження або руйнування житла внаслідок військової агресії РФ до міжнародного Реєстру збитків за допомогою застосунку чи порталу «Дія».