Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 859-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

859-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

859-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Як минув 859-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

Комунальники полагодили водогін та відновили дорогу, які були пошкоджені після російського ракетного удару по Вільнянську 29 червня.

На оборону Запорізької області усі громади спрямували зі своїх бюджетів 2 мільярди 300 мільйонів гривень. Їх витратили на допомогу військовим.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, який може бути причетний до вбивства посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка.

Президент України Володимир Зеленський відзначив водія Оріхівського міжрайонного РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» Юрія Черкасова орденом «За заслуги» ІІІ ступеня