Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Голова ЗОВА озвучив, на що виділили кошти для оборони Запоріжжя

Голова ЗОВА озвучив, на що виділили кошти для оборони Запоріжжя

Голова ЗОВА озвучив, на що виділили кошти для оборони Запоріжжя

Фото: Іван Федоров

На оборону Запорізької області усі громади спрямували зі своїх бюджетів 2 мільярди 300 мільйонів гривень. Їх витратили на допомогу військовим.

Детальніше про те, куди спрямували кошти, розповів очільник Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі телемарафону.

Він зауважив, що торік на оборону в бюджет направили всього 400 мільйонів гривень.

“Допомога військовим для мешканців окупованих територій – це пришвидшення повернення додому, для мешканців Запоріжжя і Запорізького району – це шлях до зупинення війни і перемоги”, – зазначив він.

Наразі для військових на Запорізькій лінії фронту придбано :
➖понад 10 тисяч FPV-дронів;
➖понад 100 автівок, сотні РЕБ;
➖тисячі комплектів амуніції;
➖мавіки різних модифікацій та багато іншого.

Читайте також:

  • Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров під час телемарафону розповів про допомогу, на яку можуть розраховувати постраждалі внаслідок атаки на Вільнянськ.
  • Росія незаконно утримує понад 14 тисяч українських громадян.
  • Президент Володимир Зеленський продовжує переговори з міжнародними партнерами спрямованих на захист українських міст, і наголошує на необхідності завдавати ударів по російській військовій інфраструктурі та аеродромах.