Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Успішні атаки FPV-дронів ССО на Запоріжжі: опубліковані кадри

Успішні атаки FPV-дронів ССО на Запоріжжі: опубліковані кадри

Успішні атаки FPV-дронів ССО на Запоріжжі: опубліковані кадри

ССО знищили російську базу на Запоріжжі / ССО уничтожили российскую базу в Запорожской области

Кадри успішної роботи FPV на Запоріжжі показали ССО.

Третій окремий полк Спеціальних операцій імені князя Святослава Хороброго продемонстрував ефективну роботу своїх операторів FPV-дронів на Запоріжжі. Попри те, що найгарячішою залишається ситуація на Донеччині, українські захисники не припиняють знищувати окупантів у всіх регіонах.

ССО опублікували відео з перехопленням розмови одного з окупантів, який у паніці спілкується зі своїми спільниками. Після цього оператори FPV-дронів здійснили атаку на ворожу базу, внаслідок якої було знищено броньовану вантажівку та кілька одиниць особового складу ворога.


Нагадаємо, партизанський рух “Атеш” повідомляє, що на Запорізькому напрямку 38-ма окрема мотострілецька бригада ЗС РФ втратила 95% особового складу. За словами українських партизан, серед окупаційної армії поширені акти саботажу, які допомагають збільшувати втрати росіян.