Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Партизани “Атеш”: катастрофічні втрати російської армії на Запоріжжі

Партизани “Атеш”: катастрофічні втрати російської армії на Запоріжжі

Партизани “Атеш”: катастрофічні втрати російської армії на Запоріжжі

Російська армія / Российская армия

На Запорізькому напрямку росіяни втратили 95% особового складу: “Атеш”.

Партизанський рух “Атеш” повідомляє, що на Запорізькому напрямку 38-ма окрема мотострілецька бригада ЗС РФ втратила 95% особового складу. За словами українських партизан, серед окупаційної армії поширені акти саботажу, які допомагають збільшувати втрати росіян.

Цю інформацію партизанам надав агент “Атеш”, який також є військовослужбовцем цієї бригади.

“На Запорізькому напрямку ситуація надзвичайно жахлива. У районі бойових дій біля населеного пункту Мирне російські командири відправляють свої підрозділи на “м’ясні” штурми. Під час одного з таких штурмів за участю 38-ї ОМБр підрозділ втратив 95% особового складу,” — йдеться у повідомленні.

В “Атеш” підкреслили, що такі випадки не є поодинокими на цьому відрізку фронту.

Селище Мирне,  Мелітопольського району, Запорізької області
Селище Мирне, Запорізька область

Для довідки:

Рух “Атеш” — військовий партизанський рух на тимчасово окупованих територіях України, а також на території Росії, створений українцями та кримськими татарами у вересні 2022 року внаслідок російського військового вторгнення.

38-а окрема гвардійська мотострілецька (38 омсбр, в/ч 21720) – тактичне з’єднання Сухопутних військ Російської Федерації. Формування входить до складу 35 загальновійськової армії Східного військового округу. Пункт постійної дислокації – с. Катеринославка, Амурської області, РФ.

Від с. Катеринославка, Амурської області, РФ до населеного пункту Мирне у Запорізькій області 6 400 кілометрів.


Нагадаємо, протягом останньої доби російські окупанти завдали 295 ударів по Запорізькій області, під ворожим вогнем перебували шість населених пунктів. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ та Оперативне командування “Південь”.